Požehnanie Jóni*

Je to nádherný jedinečný rituál pre ženu a jej lono. Prinavracia ženám ich hodnotu a lieči hlboké emocionálne bloky na všetkých úrovniach ženstva. Je to požehnanie lásky pre ženskú Jóni. 

Prináša ženám uzdravenie a obnovenie posvätnosti ich Jóni. Prostredníctvom prijímania Požehnania Jóni sa ženy otvárajú láske Božej matky a dovoľujú si, aby prúdila jej prítomnosť a energia aj do našej kultúry a spoločnosti

Moje poslanie

Pomáham ženám, ktoré si v modernom svete nie sú isté, čo to znamená byt ženou a byt "ženská", aby sa napojili na svoju Jóni. Aby ju vnímali ako krásny symbol ženskosti, ako zdroj duchovnej, zmyselnej a sexuálnej modlitby a tiež ako zdroj ženského posilnenia.

Spojenie s Jóni pomáha ženám v spojení s Božou Matkou, s jej sexualitou, hojnosťou, silou, kreativitou a láskou. Prostredníctvom tohto Požehnania Jóni sa k nám Božská Matka vracia, aby sme uzdravili oddelenie a prebudili jej energiu a prítomnosť v našich životoch.

Jóni

Jóni (meno pre vagínu) je posvätná svätyňa. Je to krásna brána, cez ktorú vstupuje energia zo Zeme do nášho tela. Brána cez ktorú sa rodí život a cez ktorú sa spájame so Zemou. Jóni prepája vonkajší svet s vnútornou temnotou a duchovným centrom nášho lona a uzemňuje nás na Zemi. Je to fyzická svätyňa Božského Ženstva v jej aspekte mladej dievčiny, dospelej ženy, zrelej žena a staršej ženy.

Ako ti môžem pomôcť

Budem ti sprievodkyňou na ceste k sebe a k tvojej Jóni. Počas 60 minútového procesu ťa jemným a láskavým spôsobom  prevediem týmto jedinečným rituálom. 

Nie som liečiteľka, som sprievodkyňa. Vašu dušu i telo lieči Boh.

Požehnanie Jóni je vhodné pre:
- ženy a dievčatá (od cca 12 rokov)
NIE je vhodné pre:
- drogovo závislé ženy
- ženy užívajúce psychofarmaká
- ženy so schizofréniou
- ženy, ktoré nie sú ochotné prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk

************************

Cena: 33 eur
Doba trvania stretnutia: cca 60 minút
Miesto: Svätopluka 2681/27, 058 01 Poprad alebo online
Odporúčam vám aspoň prvýkrát docestovať osobne.
Kontakt: +421 917 647 370 (ak nedvíham, pošlite mi, prosím, SMS)
cez email: info@cykluszeny.sk alebo cez formulár nižšie
Spolu sa dohodneme na termíne, ktorý bude vyhovovať mne i vám.

 

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a použijeme ich výhradne na účel kontaktu s Vami na základe Vášho dopytu. Osobné údaje spracovávame v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018, podrobnosti o svojich právach sa dozviete na stránke Zásady spracovania osobných údajov.

Ďakujem za dôveru a teším sa na stretnutie našich duší pri Požehnaní Jóni 🙂